1. خانه
  2. /
  3. بیوگرافی افراد موفق
  4. /
  5. برنی اکلستون کارآفرین برتر...

برنی اکلستون کارآفرین برتر دنیای ورزش

برنی اکلستون با بیوگرافی جذاب اش متفاوت تر از دیگر افراد موفق با کارآفرینی در دنیای ورزش ظاهر شده است. بیوگرافی او بی شک برایتان الهام بخش خواهد بود تا که بتوانید به فردی موفق در عرصه ی کارآفرینی تبدیل شوید.

حال ممکن است هر فردی برای آینده ی خود اهدافی را با توجه به علایق و توانایی های خود مشخص کرده باشد و همین موضوع سبب می شود تا سرگذشت هر فرد موفقی برای تعدادی از افراد الهام بخش باشد. از این رو پیشنهاد می کنیم مستقیماً در جستجوی آن دسته از افراد موفقی باشید که اهدافی شبیه به اهداف شما و علایقی شبیه به علایق شما داشته است.

در ادامه بیوگرافی برنی اکلستون در کمپ موفقیت می تواند برای شما جالب و جذاب باشد.

بیوگرافی برنی اکلستون

برنی اکلستون در ۲۸ اکتبر سال ۱۹۳۰ در سنت پیر انگلستان متولد شد. برنی تحصیلات خود را در مدرسه ی ابتدایی ویستت شروع کرد. ۱۶ سالش که بود با کار در آزمایشگاه شیمی به عنوان دستیار فعالیت های خود را آغاز کرد. همین کار باعث شد تا او به رشته شیمی علاقه مند شود تا تحصیلات دانشگاهی اش را در همین رشته ادامه دهد.

برنی اکلستون از فعالان تجاری کشور انگلستان می باشد که با در دست داشتن سمت مدیر ارشد گروه فرمول یک، پا به عرصه ی ورزشی گذاشت.

فرمول یک از مسابقات بزرگ اتومبیل رانی در کل دنیا می باشد که با حضور برنی اکلستون رونق بسیاری پیدا کرده است.

زندگی شخصی

برنی اکلستون با اسلاویکا رادیج زنی که ۲۸ سال از او بزرگتر بود و قدی با ۲۹ سانتی متر اختلاف، در سال ۱۹۸۴ ازدواج کرد. اما این زندگی دوام بسیاری نداشت، چرا که رفتار های غیرمعقول برنی همسرش را خسته کرد.

پس از طلاق برنی از همسر اولش، دو بار دیگر ازدواج کرد؛ که ازدواج دوم نیز منجر به طلاق شد و اما در ازدواج سوم، برنی اکلستون با دختری که ۴۰ سال از او کوچکتر بود و اهل برزیل بود در سال ۲۰۱۲ ازدواج کرد.

در سال ۲۰۱۴ اتهامی مبنی بر رشوه دادن برنی اکلستون به یکی از بانکداران آلمانی، پای او را به دادگاه باز کرد. برنی این اتهام را رد کرد و گفت که چنین پولی به بانکدار آلمانی داده شده است اما نه به عنوان رشوه؛ براساس گفته های موجود، برنی این پول را پرداخت کرده است تا سهم بیشتری از سهام فرمول یک را برای خود نزد یک شرکت سهامدار نگهداری کند. در حال حاضر هیچ حکمی برای این اتهام صادر نشده است و اگر به اثبات رسیده شود، ۱۰ سال زندانی حکم قطعی این جرم برنی اکلستون خواهد بود.

منبع این مطلب

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *